Punkt Przedszkolny "Mi Mundo" jest Niepubliczną Placówką oświatowo-wychowawczą wpisaną do rejestru w Biurze Edukacji miasta st. Warszawy pod numerem 164 PPN.

 

„Mi Mundo" to nowa nazwa placówki, która z powodzeniem funkcjonuje na rynku od 2009 roku i była dotychczas znana jako "Klub Mądrego Malucha - Iskierka".

 

Rozwój naszej placówki zaowocował przeniesieniem do obecnej lokalizacji, w której do dyspozycji dzieci oddajemy większy, przestronniejszy lokal, spełniający wszelkie wymagania w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa przeciwpożarowego i sanitarnego.

 

Nowa nazwa "Mi Mundo" podkreśla charakter naszej placówki o profilu językowym. Dzieci codziennie uczą się języka hiszpańskiego z hiszpańskim lektorem, który jest stale obecny podczas zajęć, zabaw oraz innych codziennych czynności. Naturalny sposób poznawania języka zdecydowanie sprzyja szybkim postępom w nauce. Dodatkowo biegłą znajomością języka hiszpańskiego oraz angielskiego może się pochwalić wychowawczyni grupy przedszkolnej, która prowadzi zajęcia z języka angielskiego.  

 

Duży nacisk kładziemy również na wszechstronny rozwój muzyczny dzieci. Nauka tańca oraz śpiewu odbywa się przy akompaniamencie pianina, istnieje również możliwość indywidualnych lekcji gry na pianinie z wykwalifikowanym nauczycielem. Oprócz zajęć z rytmiki, dzieci mają codzienny kontakt z muzyką klasyczną, instrumentami perkusyjnymi.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz zaprezentujemy naszą siedzibę.

 

 

Mi Mundo przedszkole Mi Mundo przedszkole Mi Mundo przedszkole

 

Mi Mundo przedszkole Mi Mundo przedszkole Mi Mundo przedszkole

 

Mi Mundo przedszkole Mi Mundo przedszkole